Gallery Thumb 2

BİZ KİMİZ?
Dünden bugüne değişmeyen kalite ve hizmet anlayışı ile her an değişebilen moda trendlerini bir araya getiren Cevval Tekstil, kurulduğu günden bugüne modanın takipçisi değil, belirleyicisi olmuştur.
ELAYZA, CEVVAL, MİNİGİRLS VE CEVVAL MİNİMEN markalarıyla bebe ve çocuk giyiminde faaliyet gösteren firmamız, tüm ürün gruplarında yakaladığı yüksek kalite, özgün tasarım, uygun fiyat standartları ile kısa sürede geniş kitlelere ulaşmış ve sektöründe lider bir firma haline gelmiştir.

Tarihçemiz
Seksenli yılların sonlarına doğru bayan giyim sektöründe imalat ve toptan satış ile başlayan serüvenimiz, 2000’li yılların başında İlayda Kids Club ile çocuk giyim sektöründe devam etmiştir. Sonraki yıllarda Elayza ve Cevval markalarını tescil ettiren Cevval Tekstil, 1-12 yaş grubu kız çocuklarına yönelik etek, jile, gömlek ve tunik imalatını sürdürmektedir. 2015 yılında Cevval Minimen markasıyla erkek çocuk gurubunda da üretime başlayan firmamız 1-5 yaş erkek çocuk 2'li 3'lü penyeli, gömlekli, şortlu, ceketli, yelekli, montlu takım ürünleri ile sektörde özgün tarzı ve tasarımlarıyla önemli bir yere sahip olmuştur.

İLKELERİMİZ
Müşterilerimizin memnuniyeti esastır: Cevval tekstil, müşterilerinin ve tüketicilerinin memnuniyetini esas alır. Ürünlerimizin tasarımından tüketiciye ulaşmasına kadar tüm süreçlerde bizim için esas olan maksimum memnuniyetin yakalanmasıdır. Bu düşünceden hareketle, müşterilerimizi memnun etmek adına, onların istediği ürünleri, onların istediği kalitede ve onların istediği koşullarla sunmak için çalışıyoruz.
Çalışanlarımız bize emanettir: Onların huzur ve güven dolu bir ortamda, gündelik kaygılardan uzak, mutlu ve huzurlu bir şekilde görevlerini yerine getirmelerini sağlamak bizim öncelikli görevlerimizdendir. İşçinin hakkını alnının teri kurumadan vermeyi ilke edinen bir medeniyetin varisleri olarak bizler, bu şekilde hem çalışanlarımızın memnuniyetini, hem de işgücünü en verimli şekilde kullanma hedefini sağlamaktayız.
Çocuklarınız en kıymetli hazinemizdir: Onların mutluluğu bizi de mutlu edecektir. Ürünlerimizden birini üzerlerine giydiklerinde yüzlerinde oluşacak gülümseme, bizi her daim ileriye, daha güzel yarınlara taşıyacaktır.

DEĞERLERİMİZ
Önce İnsan:
Cevval Tekstil, tüm faaliyetlerinde, insani değerleri önceler. Çocuklarımız için en sağlıklı ürünleri, en sağlıklı ortamlarda üretir.
Ticari Güven:
Cevval Tekstil, evrensel ahlak ilkeleri temelinde dürüstlük ve güven kavramlarını ön plana çıkartan ticari ahlak anlayışı ile faaliyetlerini sürdürür.
Üretimde Kalite:
Cevval Tekstil, yarattığı marka değeri ile ürünlerinin daima arkasındadır. Ürettiği her bir ürünün sorumluluğunun farkında olan bizler, size en iyiyi sunmak için çalışmaktayız.

HEDEFLERİMİZ
Cevval Tekstil, ürünlerinin kalitesiyle sektöründe lider firma olmanın yanı sıra, ürettiği marka ve katma değerlerle bir dünya markası haline gelmeyi hedeflemektedir. Sürekli büyüme ivmesiyle ülkemize yeni marka ve istihdam alanları sunarak insanımızı layık olduğu yere taşımak önümüze koyduğumuz nihai hedefimizdir.